Vitamín B17: najväčší bojovník v histórii proti rakovine

Fráza „Nech je jedlo tvojím liekom a liekom je tvoje jedlo“ nemohlo zasiahnuť ťažšie, najmä pokiaľ ide o súčasnú diskusiu týkajúcu sa rakoviny a nášho súčasného stavu výživy a zdravia. Chápem, že zapojenie sa do tejto diskusie môže byť nápomocné vzhľadom na to, že sme lekárom umožnili diktovať iba súčasné prípady, prijateľné lieky a najnovšie liečby rakoviny. zatiaľ čo bežný občan bez lekárskeho titulu podľa toho podľahol a skutočnosť, že sa jedného dňa zobudia a zistia, že my (alebo my) máme rakovinu v nejakej forme. Ako odborník na výživu mám pocit, že je mojou povinnosťou otvoriť diskusiu tu všetkým; diskusia o liečení prostredníctvom výživy ešte nie je nezákonná.

Jednoznačne stojím v presvedčení, že mnoho druhov rakoviny možno vyliečiť prvkami potravy a zeme, ako aj vyliečiť mnoho ďalších druhov chorôb, ktoré dnes existujú už dnes. Nechcem, aby ste tomu zabránili. Je to myšlienka, že vás povzbudzujem, aby ste opustili súčasné liečenie alebo svojho onkológa, ak v súčasnosti bojujete s rakovinou. Aj napriek tomu si však myslím, že je dôležité vyzdvihnúť jedno z najväčších prekrytí v histórii liečby rakoviny, ktoré sa spája s málo známym (voči väčšej verejnosti) protirakovinovým liekom a liečbou známou ako Laetrile, ktorý je tiež známy ako vitamín B17.

Jeden z najväčších koncentrovaných zdrojov vitamínu B17 sa nachádza v semene ovocia, ktoré mnohí z nás mohli považovať za samozrejmé: marhuľa. Skutočné semeno sa nachádza pod tvrdou jamou marhúľ. Protirakovinové činidlo nájdené v skutočnom Laetrile B17 vitamíne je známe ako amygdalín.

Otázka: „Ak je B17 tak silný a nápomocný pri eliminácii rakoviny, prečo to moderní lekári nepredpisujú ako liečbu?“

Jednoduchá odpoveď: „Kontrola rakoviny je známa a vychádza z prírody, ale nie je široko dostupná verejnosti, pretože nemôže byť patentovaná, a preto nie je komerčne atraktívna pre farmaceutický priemysel.“ – G. Edward Griffin.

Život mnohých sa teda znova stáva rukojemníkom za cenu patentov, príjmov niektorých lekárov a možného značného zníženia chemoterapeutických centier; To by znížilo zisky farmaceutického priemyslu. Vitamín B17 je tak silný, že obsahuje glukózu a kyanovodík. Spôsob, akým aktívne ničí rakovinové bunky, je samotná glukóza „vstrekovaním“ do rakovinovej bunky. Potom kyanid a benzaldahyde z glukózy vytvárajú cielený jed, ktorý zabíja rakovinové bunky. Táto prírodná forma chemoterapie bola (a stále je) považovaná za kontroverznú. Mnoho lekárov tvrdí, že B17 je toxický. Naposledy som skontroloval, že rakovina (v akejkoľvek forme) je sama osebe toxická a každodenne spôsobuje smrť. Jediná vec, ktorá je pre B17 toxická, sú rakovinové bunky a skorumpovaná vláda.

Takže tu je miesto, kde príde krytie

Hoci to nebolo schválené na liečbu zo strany FDA, lekári ako John A. Richardson M.D. ho začali používať „nelegálne“ na liečbu pacientov na svojej klinike v San Franciscu a pôsobilo pozoruhodne lepšie ako ortodoxná liečba. Jeho úspech s laetrilom je dokumentovaný v Laetrile Case History: The Richardson Cancer Clinic Experience John A. Richardson M. D. a Patricia Irving Griffin, R.N. Avšak tím bol neskôr nútený potlačiť celkové prínosy B-7, keď sa postavil proti konvenčnej liečbe rakoviny. FDA potom pri útoku na Laetrile tvrdo vyšiel. FDA považuje Laetrile za neschválenú formu liečby a „nezákonnú“ pre praktizujúceho, ktorý ju spravuje, preto si nemôžete kúpiť Laetrile v USA, hoci si môžete kúpiť B17 / amygdalín v doplnkovej forme. Semeno marhúľ tiež môžete zbierať a konzumovať podľa vlastného uváženia buď ako protirakovinové činidlo alebo dokonca uprostred boja proti rakovine (ako uvádzajú tí, ktorí porazili rakovinu pomocou B17).