Úžasné! Toto som umiestnil v mojej izbe o 19:30 a o 20:30. Všetky muchy, komáre a šváby v mojom dome zmizli !

Všetci sa môžeme zhodnúť na tom, že muchy a komáre sú jedným z najviac nepríjemných a nechutnejších hmyzov. Aj keď máme veľa pesticídov a repelenty, ich účinky trvajú iba niekoľko hodín a často sú zaťažené škodlivými chemikáliami.

Našťastie sa môžete týchto nepríjemných hmyzov zbaviť prirodzene. Tento prírodný odpudzovač chrobákov pre domácich majstrov môže eliminovať muchy, komáre, šváby a iné druhy škodcov iba za jednu hodinu a navždy!

Repelent sa dá pripraviť pomocou jednoduchých ingrediencií, ktoré sa nachádzajú v každej domácnosti. Raz a navždy vyrieši váš problém s hmyzom bez poškodenia vášho zdravia.

Budete potrebovať:

-1/2 šálky prírodného rastlinného oleja
-1/2 šálky šampónu
-172 šálka prírodného octu s koncentráciou 9%

Príprava:

Vezmite sprejovú fľašu a zmiešajte do nej všetky ingrediencie. Potom tekutinu posypte okolo domu. S týmto odpudzovačom odstránite muchy, komáre a šváby zo svojej záhrady a interiéru.

Niekoľko zaujímavých faktov o komároch

Patrí do rodiny múch
Veľkosť komára pre dospelých sa pohybuje medzi 3 a 9 mm.
Samičky komárov sa živia krvou, aby nakŕmili svoje vajíčka
Niekedy sú ich krídla naplnené malými váhami
Kvetinový nektár sa živia aj mužské komáre a samice komárov
Komáre aj muchy sa živia aj organickými zvyškami a vodnými organizmami
Niektoré druhy komárov sa živia inými komármi
Komáre sú vo všeobecnosti aktívnejšie od súmraku ďalej, pretože slnečné svetlo ich môže vážne poškodiť, dokonca ich môže zabiť
Nielenže sú nepríjemné, ale sú tiež mimoriadne nehygienické a môžu byť veľmi nebezpečné. Môžu prenášať rôzne choroby, ktoré môžu vážne poškodiť ľudské zdravie.