Rozlúčte sa s chrípkou a vyčistite si pľúca za menej ako jeden deň pomocou tohto silného domáceho sirupu!

Jednou z najznámejších zeleniny je mrkva. Je široko pestovaný a možno ho nájsť v každom obchode. Má sladkú chuť, oranžovú farbu a je základnou potravou v našej strave, pretože poskytuje množstvo zdravotných výhod vrátane zmiernenia príznakov chrípky a prechladnutia.

Mrkva je schopná zmierniť dýchacie ťažkosti, vrátane kašľa. Sú nabité vitamínom C a B a môžu odstrániť chrípku, hlien, prechladnutie a kašeľ a súčasne posilniť imunitný systém.

Dnes vám predstavíme recept s mrkvovou šťavou, ktorá je silnou zbraňou proti chrípke a prechladnutiu.

Na jeho prípravu budete potrebovať prísady, ktoré pravdepodobne máte vo svojej kuchyni, a to sú:

5 veľkých mrkiev
Citrónová šťava z 1 citróna
4 lyžice. medu
PRÍPRAVA:

Začnite nakrájaním mrkvy na malé kúsky a dajte ich niekoľko minút do varu v malom množstve vody. Akonáhle začnú variť, nechajte ich vychladnúť. Potom mrkvu rozdrvte vidličkou a pridajte citrónovú šťavu. Potom mrkvu nakrájajte na malé kúsky a hneď ako sa uvarí, nechajte ju vychladnúť. Potom mrkvu rozbite vidličkou a pridajte citrónovú šťavu. Potom pridajte 4 polievkové lyžice. medu a dobre premiešajte. Nakoniec ju vložte do sklenenej nádoby a nechajte ju vychladnúť.

POUŽITIE:

Vezmite 5 lyžíc. tohto sirupu každý deň, až kým príznaky úplne nezmiznú.

ĎALŠIE VÝHODY SPOTREBY TÝCHTO NÁPRAV

Tento liek môže bojovať proti zápalom a bolestivosti kĺbov, kostí a svalových tkanív, bojuje proti stresu a upokojuje nervy a úzkosť. Okrem toho bude liečiť kyslý reflux, gastritídu a pálenie záhy. Navyše vám poskytne energiu potrebnú na celý deň.

Poznámka: Neodporúča sa diabetikom, pretože obsahuje cukry.